04132890806-12

اخبار

پیام نوروزی مدیرعامل سایپا آذربایجان

‍ پیام نوروزی مدیرعامل

مدیرعامل سایپا آذربایجان در پیامی آغاز سال 1400 که توسط مقام معظم رهبری به سال " تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها " نامگذاری شده است را تبریک گفت.  

به گزارش روابط عمومی سایپا آذربایجان، متن پیام دکتر زینالی به شرح زیر است:

بنام خدا
اکنون که بهار از راه می رسد و طبیعت جانی دوباره می گیرد، با نگاهی به عملکرد سایپا آذربایجان در سال 1399، درمی یابیم که مجموعه سایپا آذربایجان مسیر پرفراز و نشیبی را سپری کرده و توانسته است موانع و چالش های پیش رو را با موفقیت پشت سر بگذارد تا چرخ تولید روان تر از گذشته به چرخش درآید و شاهد امید و پویایی بیشتر در صنعت خودروسازی در راستای جهش تولید باشیم و همچنان امیدوار هستیم که با همت و توان متخصصان و کارگران، صنعت این مرز و بوم در سال جدید به اوج افتخار و استقلال نائل آید.
بی شک کارگران،کارشناسان و مدیران سایپا آذربایجان  سرمایه و دارایی‌های این شرکت هستند و موفقیت های به دست آمده حاصل تلاش و پشت کار و همدلی همه ارکان شرکت است که از این رو از همه تلاشگران قدردانی می کنم و برای همگان سعادت و سلامتی خواهانم.
اینجانب معتقدم کار محوری و تیمی مهم ترین عامل رشد سایپا آذربایجان می باشد و اولویت بخشیدن به کار و تلاش خالصانه ضامن موفقیت است .
ایمان دارم که با ادامه این مسیر پرامید و با اتحاد و همدلی، اهداف متعالی مان در توسعه محصول، توسعه بازار و افزایش کیفیت بیش از پس بوده در نهایت به جلب رضایت پروردگار متعال ختم خواهد شد.
اميدوارم با شــروع سال جديد، سايه شــوم ويروس کرونا از سر کشــور عزيزمان و همه مردم دنیا محو شود و هموطنان  
گران قدرمان به ويژه مدافعان سلامت، در سايه امنيت و آرامش، روزهای خوشی پيش رو داشته باشند
فرارسیدن سال1400 که توسط مقام معظم رهبری به نام "تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها   " نامگذاری شده است را به ملت شریف ایران و همکاران ارزشمندم در سایپا آذربایجان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم که سال جدید سال سربلندی هرچه بیشتر ایران عزیزمان باشد.


روح اله زینالی
   مدیرعامل