04132890806-12

اخبار

پیام تبریک مدیرعامل شرکت سایپا آذربایجان در آستانه گرامیداشت روز کارگر

به گزارش روابط عمومی سایپا آذربایجان متن تبریک دکتر زینالی مدیرعامل شرکت سایپا آذربایجان به مناسبت «روز کارگر» به این شرح است:
«کارگران»، واژه مقدس و سرمایه‌های گران قدری هستند که به وجودشان در عرصه تولید و صنعت می‌بالیم و روز آنان را که از پیش تازان توسعه و پیشرفت به شمار می‌روند به تلاشگران سایپا آذربایجان صمیمانه تبریک می‌گوییم.
ارج‌نهادن به کارگران به عنوان سرمایه‌های فکری و خلاق و بازوان حرکت چرخه تولید، وظیفه همه ماست و بر این اساس به پاس خدمات صادقانه و زحمات بی‌دریغ و مومنانه این عزیزان، تلاش و مقام شان را گرامی‌ می‌داریم.
 می‌دانیم که تحقق آرمان‌های بزرگ جز با کوشش پی گیر، و اندیشه خلاق کارگران عزیز، میسر و مقدور نیست، لذا در سالی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری هدف در کشور، پی گیری شعار «تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» قلمداد می‌شود، ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت و همکاری شما عزیزان به عنوان ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی، بدون شک تحقق این شعار بر دستان پر تلاش شما رادمردان است.
اهتمام کارگران علاوه بر آن که چرخش تولید را تماشایی می‌کند، تلاش مقدسی در راه تامین معیشت زندگی محسوب می‌شود که بزرگان دین همواره آن را ستوده‌ و زخم و پینه دست زحمت‌کشان این عرصه را به بوسه مهر نواخته‌اند. 
 خرسندم که در سایپا آذربایجان در کنار انبوه این بزرگ مردان و زنانی هستم که در کسوت مقدس کارگری، خدمات ارزنده‌ای را در راه پیشبرد اهداف سازمانی ارائه کرده‌اند؛ 
با تبریک مجدد روز کارگر به همه همکاران عزیزم در سایپا آذربایجان از شما قدردانی نموده و آرزومند سلامت و بهروزیتان از درگاه خداوند متعال هستم.

روح اله زینالی
مدیرعامل سایپا آذربایجان