04132890806-12

اخبار

همزمان با عید سعید قربان مهندس کریم صادق‌زاده تبریزی دبیر اجرایی خانه کارگر و رئیس فراکسیون کارگری شورای اسلامی کلانشهر تبریز از سایپا آذربایجان بازدید کرد

دکتر زینالی مدیرعامل شرکت سایپا آذربایجان:

 خانه کارگر خانه امید کارگران بوده و این شرکت با افتخار آماده همکاری با این نهاد هست.

صادق‌زاده دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز:
در آستانه عید سعید قربان شیرینی تولید و اشتغال پایدار و بالا بودن ضریب بهره‌وری در شرکت سایپا اذربایجان کاممان را شیرین کرد.
همزمان با عید سعید قربان مهندس کریم صادق‌زاده تبریزی دبیر اجرایی خانه کارگر و رئیس فراکسیون کارگری شورای اسلامی کلانشهر تبریز و هیئت همراه از مجموعه سایپا آذربایجان بازدید و با مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره مدیر منابع انسانی و شورای اسلامی کار و سایر مسئولین شرکت دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که قبل از ظهر امروز انجام گرفت صادق‌زاده ضمن گفتگو با دکتر زینالی مدیرعامل شرکت در خصوص برنامه‌ها و نحوه استفاده از خدمات فرهنگی رفاهی آموزشی ورزشی و صنفی خانه کارگر از تلاشهای ارزنده مدیریت و پرسنل شرکت سایپا آذربایجان که نقش بسزایی در حفظ صنعت خودرو و اشتغال پایدار و حفظ منابع انسانی و اشتغالزایی داشته تقدیر نمود.
در ادامه این دیدار دکتر زینالی مدیرعامل شرکت سایپا آذربایجان نیز ضمن تقدیر از تلاشهای مهندس صادق‌زاده و خدمات ارزنده ایشان به قشر فرهیخته کارگری در خانه کارگر و شورای اسلامی کلانشهر تبریز از همکاری این شرکت با خانه کارگر تشکیلات تبریز خبر داد و گفت: خانه کارگر،خانه امید کارگران بوده و از همکاری با آن نهاد استقبال کرده و در قدم اول هزینه حق عضویت کلیه پرسنل در خانه کارگر توسط شرکت پرداخت خواهد شد.
وی گفت: یکی از سیاست‌های این شرکت فرهنگ‌سازی و توسعه بخش آموزش است که این موضوع می‌تواند باب همکاری شرکت با خانه کارگر باشد که بی شک از این خدمات بهره‌مند خواهیم شد.
گفتنی است صادق‌زاده در پایان این دیدار از بخشهای مختلف و خط تولید این مجموعه بازید و از نزدیک با کارگران تلاشگر این شرکت گفتگو و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت و همچنین به پاس تلاشها و موفقیت‌های مستمر تیم مدیریتی این شرکت به نمایندگی از شورای اسلامی کار و به عنوان مسئول جامعه کارگری لوح تقدیری تقدیم مدیرعامل شرکت سایپا آذربایجان نمود