04132890806-12

اخبار

نشست صمیمی مدیرعامل سایپا آذربایجان با اصحاب رسانه

▫️ مدیرعامل سایپا آذربایجان از افزایش تیراژ تولید ۳۰ درصدی محصولات سایپا آذربایجان در ماه گذشته خبر داد.

▫️دکتر زینالی در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران گفت: با تلاش مصاعف تمامی پرسنل در ماه گذشته با افزایش تیراژ چشمگیر مواجه  بودیم .
▫️به گزارش روابط عمومی سایپا آذربایجان، دکتر زینالی افزود: به پشتوانه تداوم تولید در گروه خودروسازی سایپا و با عنایت به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با نام جهش تولید شرکت سایپا آذربایجان در تحویل قطعات تولیدی خودرو به مشتریان در اوایل تابستان سال ۹۹ در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته بیش از ۵۵ درصد افزایش داشته است.

▫️زینالی اظهار کرد: سایپا آذربایجان در حالی موفق به افزایش تولید قطعات خودرو در سه ماه گذشته شده است که علاوه بر محدودیت های ناشی از تحریم‌های ظالمانه و شدید بین‌المللی، شیوع ویروس کرونا نیز اجرای پروتکل‌های بهداشتی و برخی محدودیت های کاری را الزام آور کرده بود.

وی با بیان اینکه سایپا آذربایجان با تغییر و تحول در سبد محصولات خود را در قالب یک جراحی بزرگ در سال سخت تحریم و کرونا در دستور کار قرار داده است، افزود: آخرین بخش از کارهای مربوط به تولید میل بادامک و ستون فرمان خودروی تیبا و کوئیک در مراحل پایانی و تولید با تیراژ بالا به زودی محقق گردیده و با توجه به خروج و اتمام تولید پراید مراحل مهندسی تبدیل خطوط از پراید به تیبا در ماه های جاری به بهره برداری خواهد رسید.

▫️ مدیرعامل سایپا آذربایجان گفت: خانواده تیبا بیشترین سهم از تولیدات سایپا را در سال جاری به خود اختصاص داده و سایپا آذربایجان به عنوان یکی از تامین کنندگان قطعات این خودرو بشمار می رود.