04132890806-12

اخبار

مراسم نکوداشت مدیرحراست فقید و تازه درگذشته و معارفه مدیر جدیدحراست شرکت سایپا آذربایجان برگزار شد

#خبر
مراسم نکوداشت مدیرحراست فقید و تازه درگذشته و معارفه مدیر جدیدحراست شرکت سایپا آذربایجان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی سایپا آذربایجان، مراسم  معارفه مدیر حراست این شرکت با حضور دکتر فرساد قائم مقام مالی شرکت مگاموتور و همچنین معاونت تامین و مدیران بازرسی و حراست این شرکت همراه با مدیرکل حراست استان آذربایجان شرقی، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران سایپا آذربایجان در سالن کنفرانس این شرکت برگزار؛ و مهندس سجاد یاسایی به عنوان مدیر حراست شرکت سایپا آذربایجان منصوب شد .

در ابتدای این آئین مهندس میرزایی عضو هیئت مدیره سایپا آذربایجان با نثار فاتحه به روح آسمانی مهندس فتحی مدیر فقید این شرکت، یاد و خاطره آن مرحوم را گرامی داشتند.
ایشان حراست در مجموعه های صنعتی را از وظایف كلان هر مجموعه در مسائل و موضوعات سازمان برشمرده و افزودند اين وظيفه به خوبي در دوره مهندس فتحی در شرکت سایپا آذربایجان رعايت میشد.
وي در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به معارفه مهندس یاسایی عنوان داشت در سايپا آذربایجان فاصله‌اي بين مديران سازمان و حراست وجود ندارد و مديران ما در تصميم‌گيري‌هاي خود از حراست كمك و همياري مي‌طلبند.
میرزایی افزود: در دوران تصدي مهندس فتحی بر مديريت حراست خدمات ارزشمندي انجام شد كه تغيير فرهنگ و نگاه كاركنان به حراست يكي از آنها بود.

در ادامه اين مراسم، دکتر فرساد قائم مقام مالی شرکت مگا موتور در سخناني با اشاره به خدمات مهندس فتحی افزود: مجموعه حراست در گروه خودروسازي سايپا هيچ تفاوتي با ساير نيروهاي شاغل در اين گروه ندارد و همه وظيفه داريم در راستاي تحقق سياست‌هاي كلان مديريت گروه قدم برداريم.
وي با حاكم دانستن اخلاق در مجموعه حراست، تاكيد كرد: وظايف حراست نبايد از چارچوب اخلاق خارج شود، چراكه وظيفه حراست هدايت است .
 در ادامه مهندس عبدالهی مدیرکل‌حراست استان نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مهندس فتحی به ماموريت حراست سازمانها در نگهداري از اموال و دارايي‌هاي فيزيكي پرداخت.
 وی خاطرنشان کرد يكي از مواردي كه همواره بايد مد نظر نيروهاي شاغل در مديريت حراست قرار گيرد، برخورد محترمانه با نيروي انساني است. چراكه بزرگترين دارايي يك شركت، نيروي انساني آن است و اولين وظيفه حراست، حفظ اين دارايي میباشد.
درادامه؛ رئیس هیئت مدیره سایپا آذربایجان با گرامیداشت یا و خاطره مهندس فتحی از خدمات دوره تصدی ایشان با نیکی یاد کرد.
مهندس قاسمی شیران در حضور مدیران سایپا آذربایجان به دستگاه های جدید ارسالی شرکت مگاموتور پرداخت و ضمن یادآوری به دوره سخت سپری شده برای سایپا آذربایجان با وجود توقف خط تولید پراید در گروه خودروسازی سایپا عنوان داشت ؛ با تدابیر و درایت دکتر زینالی مدیرعامل سایپا آذربایجان در دوره سخت توقف پراید خطوط این شرکت با موفقیت کامل به خطوط خورو تیبا تغییر کرد و افزود در هفته های گدشته شاهد موفقیت های آماری در محولات بلنک دوبل برنجی ای این شرکت بوده ایم که این موفقیت نیاز شرکت مگاموتور را در این محصول تامین خواهد کرد.
بنابر اين گزارش، در پايان اين مراسم مهندس تمری مدیرحراست شرکت مگاموتور با اهداي حکم مهندس سجاد یاسایی را بعنوان مدير جديد حراست سایپا آذربایجان معرفي نمود.