04132890806-12

اخبار

‍ مراسم معارفه دکتر زینالی مدیر عامل شرکت سایپا آذربایجان به عنوان مسئول پایگاه مقاومت این شرکت


‍ *به گزارش روابط عمومی سایپا آذربایجان؛ با حکم فرمانده حوزه چهار سازمان بسیج کارگری سپاه عاشورا دکتر زینالی مدیر عامل این شرکت به عنوان مسئول پایگاه مقاومت گشرکت سایپا آذربایجان معرفی شد.* 

◻️در مراسم معارفه مسئول پایگاه مقاومت شرکت سایپا آذربایجان که صبح امروز در سالن کنفرانس سایت یک سایپا آذربایجان برگزار شد ، دکتر زینالی فعالیت در بسیج را توفیق خدمت دانسته و گفت : برای هر کسی فرصت و موقعیت خدمت در زیر نام و آرم بسیج فراهم نمی شود.
◻️مدیرعامل سایپا آذربایجان از تلاش مثبت اعضای قبلی پایگاه مقاومت این شرکت در اجرای برنامه ها خودجوش در مراسمات فرهنگی و مذهبی تشکر و قدردانی نمود.

◻️در ادامه مهندس میرزایی هیئت مدیره سایپا آذربایجان نیز در این جلسه با قدردانی از فعالیت ها و زحمات کارگران بسیجی واعضاء شورای کارگری ؛ بسیج را قشر فعال و پر تلاش برشمرد و گفت : کار در عرصه پرافتخار بسیج به خاطر در زیر ذره بین بودن در جامعه سختی های خاص خود را دارد.
◻️عضو هیئت مدیره سایپا آذربایجان انتخاب دکتر زینالی را در کنار مدیرعاملی این شرکت، انتخابی اصلح از سوی سرهنگ دباغی مسئول بسیج کارگری و کارخانجات استان دانست و افزود : دکتر زینالی در یک سال گذشته به عنوان فردی پر تلاش اقدامات مهمی را در زمینه های فرهنگی،مذهبی و همچنین کمکهای مومنانه در استان داشته است .
◻️همچنین در ادامه این مراسم سرهنگ دباغی مسئول بسیج کارگری سپاه عاشورا ؛ معارفه دکتر زینالی را بعنوان مسئول پایگاه سایپا آذربایجان مغتنم شمرد و آمادگی خود را برای همکاری با اعضاهای بسیج کارگری سایپا آذربایجان: در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری بدون کوچکترین خستگی در صحنه خدمت را تاکید نمود.
وی بسیج را پدیده ای همیشگی و مربوط به همه زمان ها دانسته و افزود : تا خون در رگ داریم به عنوان بسیجی، فعال هستیم و بسیج نیز تحت هیچ شرایطی از یاد رفتنی نیست و همیشه در راستای عمل به منویات مقام عظمای ولایت ،در جهت حل و رفع مشکلات مردم و جامعه به صورت شبانه روزی تلاش خواهیم کرد.
◻️افزوده میشود دکتر زینالی از حسن اعتماد اعضای بسیج کارگری استان تشکر نموده و آمادگی خود رادر جهت تلاش بیش از پیش در پویایی هر چه بیشتر  پایگاه مقاومت سایپا آذربایجان اعلام کرد.
◻️جلسه  معارفه مسئول پایگاه مقاومت سایپا آذربایجان  با اهداء حکم دکتر زینالی به عنوان مسئول پایگاه مقاومت سایپا آذربایجان توسط سرهنگ وظیفه فرمانده حوزه ۴ کارگری استان با گرفتن عکس یادگاری در این شرکت به پایان رسید.