04132890806-12

اخبار

راه اندازی دستگاه بالانس در شرکت سایپا آذربایجان

با حضور دکتر زینالی ، دستگاه بالانس با موفقیت به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی سایپا آذربایجان ، در راستای اهداف استراتژیک گروه خودروسازی سایپا مبنی بر تولید قطعات با کیفیت و در  تیراژ انبوه محصول تیبا در سال جاری و برابر با برنامه افزایش تولید خانواده تیبا در سایپا آذربایجان  طراحی و ساخت دستگاه بالانس با کمترین هزینه راه اندازی و به بهره برداری رسید.

بر این اساس با ساخت و بهره برداری از این دستگاه محصولات نهایی با کیفیت مطلوب به چرخه تولید در گروه ارائه شده و مشکل بالانس‌ بر طرف خواهد شد که این مهم رضایتمندی بیشتر مشتری را به دنبال خواهد داشت.

در حاشیه راه اندازی این دستگاه دکتر زینالی مدیرعامل شرکت سایپا آذربایجان با اشاره به اهمیت این دستگاه گفت: سایپا آذربایجان به عنوان یک شرکت برجسته در تولیدقوای محرکه محصولات گروه خودروسازی سایپا است و نقش کلیدی را در استراتژی گروه دارد.

وی افزود: در حال حاضر برنامه هایی که در  سایپا آذربایجان در رابطه با توسعه محصولات از جمله خانواده محصول تیبا در حال انجام است، به نحوی است که سرسیلندر محصول تیبا و خطوط مونتاژ نیم موتور برای صادرات با کمترین هزینه‌ها راه اندازی شده است.

دکتر زینالی با تاکید بر اینکه مدیریت ارشد گروه به صورت ویژه پیگیر برنامه های توسعه ای و تولید قوای محرکه است گفت: سایپا آذربایجان با توجه به برنامه ریزی دقیق و حمایت گروه خودروسازی سایپا و علی‌الخصوص مدیریت ارشد شرکت مگاموتور در سال آتی با تلاش مهندسین خود در تلاش است تا محصولات جدیدی به چرخه تولید گروه اضافه نماید .

گفتنی است پروژه طراحی، ساخت و راه اندازی دستگاه بالانس در مدت سه ماه با استفاده از سیستم محرک تسمه و طبق استانداردهای دنیا ساخته شده که از دقت تشخیص زاویه و گرم بالایی برخوردار بوده و تکرارپذیری دستگاه از مزایای ویژه این مهم می‌باشد.