04132890806-12

اخبار

دیدار دکتر زینالی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی

به گزارش روابط عمومی شرکت سایپا آذربایجان: دکتر زینالی مدیرعامل به اتفاق مهندس میرزایی عضو هیات مدیره و قائم مقام شرکت سایپا آذربایجان با حجت‌الاسلام شعبانی مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی دیدار و گفتگو کرد.
دکتر زینالی در این دیدار اظهارداشت: امروزه حفاظت از حریم دینی و فرهنگی وظیفه آحاد جامعه بوده و جذب آحاد مردم بخصوص جوانان موجب تقویت نیروهای ارزشی در سنگر دفاع از حریم دین و اسلام می‌شود.
مهندس میرزایی نیز ضمن ابراز خرسندی از استقبال سازمان تبلیغات اسلامی از برنامه‌های شرکت سایپا آذربایجان عنوان نمود: روحانیون در تبیین ارزش‌های دینی و معنوی نقش مهمی داشته و برای مقابله با ناهنجارهای‌های اجتماعی باید از این ابزار دینی و معنوی استفاده مطلوب کرد.
حجت‌الاسلام شعبانی نیز در این دیدار ضمن عرض خیرمقدم و قدردانی از توجه ویژه هیات مدیره سایپا آذربایجان گفت: همه ما باید سعی کنیم تا فرهنگ غنی اسلامی را به جهانیان نشان دهیم و این زمانی ممکن است که همبستگی دینی و ملی ما تقویت شود.
این دیدار با بحث و گفتگو در مورد مسائل مختلف فرهنگی، و اهداء کتاب گام تمدن ساز انقلاب توسط حجت‌الاسلام شعبانی خاتمه یافت.