04132890806-12

اخبار

حضور پررنگ شرکت سایپا آذربایجان در نمایشگاه قطعات خودرو تهران

حضور پررنگ شرکت سایپا آذربایجان در نمایشگاه قطعات خودرو تهران

شرکت سایپاآدربایجان به همراه قطعه‌سازان زنجیره تامین در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو حضور پررنگی داشتند.

به گزارش روابط عمومی سایپا آدربایجان ، این شرکت با رویکرد افزایش ساخت داخل و توسعه همکاری با سازندگان داخلی و همچنین ایجاد بازارهای جدید در نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو حضور پیدا کرد.

در این نمایشگاه قطعات محصولات جدید گروه خودروسازی سایپا عرضه شد تا تولیدکنندگان داخلی با روندی که در مجموعه شرکت های گروه خودروسازی سایپا طی می شود بیش از گذشته آشنا شوند و همچنین بتوانند در مسیر نیازمندی‌های فناورانه بویژه در تولید قطعات با تکنولوژی بالا حرکت کنند.

در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو نشست های تخصصی با حضور صاحبان صنایع، شرکت های دانش بنیان، تولید کنندگان داخلی، و صادر کنندگان و علاقمند به صنعت خودرو برگزار شد.
 در این دوره از نمایشگاه خودرو تهران وزیر صمت ، مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا ، نمایندگان محترم مجلس ، مدیر کل اطلاعات استان ، مدیر عامل و مدیران ارشد شرکت سایپا و مگاموتور  از غرفه شرکت سایپا آذربایجان بازدید داشته و از نزدیک در جریان مهمترین ظرفیتهای این شرکت قرار گرفتند.

معرفی توانمندی‌های زنجیره تامین، ارائه پروژه های توسعه ای بازار قطعات خودرو، معرفی نیازمندی های فناورانه و تولید قطعات با تکنولوژی های جدید از جمله اهدافی بود که در نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو پیگیری شد.