04132890806-12

اخبار

جشن زیر سایه خورشید در شرکت سایپا آذربایجان برگزار شد

▫️به گزارش روابط عمومی شرکت سایپا آذربایجان، همزمان با دهه کرامت، خادمان حرم رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید در شرکت سایپا آذربایجان حضور یافتند. 

▫️خدامین حرم رضوی همراه با پرچم متبرک به آستان قدس رضوی که نماد معنویت و عنایت آن امام رئوف به مردم این سرزمین و تجلی گر عطر بارگاه منور حضرت ثامن الحجج(ع) است، در سایپا آذربایجان مورد استقبال پرشور کارکنان این شرکت قرار گرفته و نشست صمیمانه ای با مدیران سایپا آذربایجان داشتند.

▫️در ابتدای این نشست که با نماهنگ قرائت خاصه صلوات امام رضا (ع) در سالن کنفرانس همراه بود نماینده مجری در آئین زیر سایه خورشید ، با ارائه گزارش به تشریح برنامه های اعضای این کاروان از جشن های مردمی دهه کرامت و آمار اعزام خادمان رضوی در سطح ملی و بین المللی دراین ایام فرخنده پرداختند.
▫️در ادامه مهندس میرزایی عضو هئیت مدیره سایپا آذربایجان با اشاره به فعالیت ها و موفقیت های شرکت سایپا آذربایجان و مدیریت دکتر زینالی مدیر عامل سایپا آذربایجان از حضور خادمان متبرک به پرچم سبز رضوی در سایپا اذربایجان تشکر نموده وعزت و عظمت پیشرفت روز افزون شرکت را با توسل به امام مهربانی ها خواستار شدند.
همچنین خادمان حرم مطهر، در سالن های تولید هر دو سایت حضور یافته و به مدیحه سرایی و مولودی خوانی پرداختند که پایان این مراسم با گرفتن عکس یادگاری و تبرک جستن کارکنان از پرچم معطر و متبرک حرم رضوی همراه بود .
خاطر نشان میشود در این مراسم خادمان حرم رضوی نشان مزین به نام علی ابن موسی الرضا (ع) را بر سینه تعدادی از کارکنان و مدیران شرکت نصب نموده و تقدیر نامه ای را به یادبود از مدیرعامل شرکت سایپا آذربایجان دریافت نمودند.