04132890806-12

اخبار

برپایی بازارچه قطعات یدکی و نمایشگاه دائمی عرضه و معرفی قطعات تولید شده در گروه خودروسازی سایپا

برپایی بازارچه قطعات یدکی و نمایشگاه دائمی عرضه و معرفی قطعات تولید شده در گروه خودروسازی سایپا
 گروه خودروسازی سایپا و شرکت سایپا یدک با همکاری شرکت های تابعه خود ، بازارچه فروش قطعات یدکی و نمایشگاه دائمی قطعات خودرو را در محل بازار تهران افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی سایپا آذربایجان این شرکت به همراه مجموعه های بزرگ گروه خودروسازی سایپا با حضور هدفمند و کارشناسی شده در این بازارچه شرکت نموده و محصولات تولیدی خود را در عرضه بازدید عموم در مرکز بازار تهران قرار داده است .
دکتر زینالی مدیرعامل سایپا آذربایجان ضمن حضور در مراسم افتتاحیه ؛ هدف اصلی از برپایی این بازارچه را ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌ سایپا آذربایجان عنوان داشته و هدایت آنها به بازارهای گسترده‌ و  اعلام آمادگی برای تامین این بخش از قطعات به منظور مقابله با کمبود و دسترسی آسان را یکی از مهمترین اهداف شرکت در این نمایشگاه یاد نمود.
 دکتر زینالی یکی از اصلی‌ترین راهکارهای تقویت قطعه‌سازی خودرو را ایجاد روزنه‌های روشن با برپایی بازارچه های دائمی خودروسازان برای بهبود وضعیت فعالان این عرصه دانسته و تاکید کرد: بازارچه و نمایشگاه دائمی قطعات خودرو گروه خودرو سازی سایپا در راستای عمل به تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و با تفکر و همت بالای مهندس سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ایجاد شده که شرکت‌های فعال در این عرصه حضور داشته باشند؛ بر همین اساس، بازارچه و فروشگاه دائمی قطعات خودرویی سایپا،  به یکی از بزرگ‌ترین رویداد صنعتی و بازرگانی گروه خودروسازی سایپا در سال جدید تبدیل خواهد شد .
خاطر نشان میشود این نمایشگاه در بازار تهران ، خیابان اکباتان قرار گرفته و همزمان با گرامیداشت روز مقاومت با حضور مهندس سلیمانی مدیرعامل و مهندس نجفیان رئیس هیات مدیره سایپا و سایر مدیران عامل گروه افتتاح گردید.