04132890806-12

اخبار

بازدید مهندس آزرم‌سا مدیر عامل شرکت زامیاد از خطوط تولید و توانمندی‌های شرکت سایپا آذربایجان

مدیرعامل شرکت زامیاد در بازدید از خطوط و سالن های تولید سایپا آذربایجان از عملکرد مناسب شرکت سایپا آذربایجان در سالهای جاری و دستیابی این شرکت به تولید متنوع قطعات خودرو از دکتر زینالی و تیم مدیریتی و کارکنان سایپا آذربایجان تمجید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت سایپا آذربایجان، مهندس آزرم سا در این بازدید با اشاره به عملکرد مناسب شرکت سایپا آذربایجان در سال گذشته خاطرنشان کرد: این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان قطعات خودرو در گروه خودروسازی سایپا با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و نیز دارا بودن سال ها تجربه در تولید ساخت قطعات خودرو باکیفیت، دارای جایگاهی ویژه در برنامه های تامین قطعات خودرویی زامیاد می باشد.

مدیرعامل شرکت زامیاد ادامه داد: با توجه به شناخت چندین ساله؛ فرآیند تولید و اجرای پروژه های متنوع توسعه ای و زیرساختی در این شرکت رشد قابل توجهی یافته است و امیدوار به تداوم این روند هستیم.

در حاشیه این بازدید دکتر زینالی از افزایش تولید خبر داده و داخلی سازی قطعات خودرویی بویژه در خانواده نیسان را از اولویت های سایپا آذربایجان دانست.
ایشان افزودند با تلاش مضاعف و همت نیروی انسانی متخصص در سایپا آذربایجان  توسعه سبد محصولات برای شرکت زامیاد از اولویت های سال پیش رو خواهد بود.
دکتر زینالی با اشاره به داخلی سازی قطعات گیربکس نیسان ازجمله توپی و کشویی، عنوان داشت با استفاده صحیح از امکانات و سرمایه های موجود، به سمت تولید بهره ور حرکت کرده ایم و همزمان، با توسعه سبد محصولات به عنوان یکی از برنامه های مهم در مجموعه گروه سایپا، خود را در مسیر سودآوری قرار داده‌ایم.

در این بازدید دکتر زینالی ضمن اشاره به روند افزایش تولید این شرکت اظهار داشت: سیر صعودی تولید به همراه حفظ و ارتقاء کیفیت یکی از مهمترین اهداف فعلی سایپا آذربایجان به شمار می رود و این امر با همکاری و اجماع تمامی شرکت‌های زنجیره تامین سایپا، در حال انجام است.
وی در ادامه یادآور شد: سایپا آذربایجان در سال گذشته، با وجود توقف خط تولید پراید و تغییر خطوط تولیدی از پراید به تیبا و در شرایط سخت تحریم و کرونا ضمن افزایش ۷,۶ درصدی تولید نسبت به سال ۹۸ و افزایش ۶۳,۵ درصدی در فروش با همت و تلاش کارکنان خود در زمینه آمار برگشتی قطعات ارسالی به شرکت زامیاد با موفقیت ۹۹/۵ درصدی رکورد تولید با کیفیت را از آن خود نموده است.