04132890806-12

اخبار

بازدید قائم مقام گروه خودرو سازی سایپا در امور تولید از شرکت سایپا آذربایجان

 


عضو هیات مدیره و قائم مقام تولید گروه خودروسازی سایپا گفت: از زمان حضور دکترزینالی بهره وری و شفافیت عملکرد بیشتر از گذشته شده که این مهم در سایپا آذربایجان قابل لمس است.

به گزارش روابط عمومی سایپا آذربایجان مهندس علی شیخ زاده قائم مقام گروه خودروسازی سایپا در امور تولید در بازدید از شرکت سایپا آذربایجان گفت: از زمان حضور دکتر زینالی در سایپا آذربایجان بهره وری و شفافیت عملکرد بیشتر از گذشته شده و این مهم به خصوص در سایپا آذربایجان قابل لمس است.
وی افزود: مدیریت گروه خودروسازی سایپا نسبت به ادامه روبه رشد تولید بسیار حساسیت دارد و گروه خودروسازی سایپا به دنبال حمایت از زیرمجموعه های گروه و ایجاد فضا و فرصت برای تولید کنندگان است.
مهندس شیخ زاده تصریح کرد: البته می دانیم که تلاش زیادی در شرکت سایپا آذربایجان در دوران تحریم صورت گرفته و امروز این شرکت با ایجاد تنوع محصول نسبت به سال های قبل افق خوبی را نسبت به آینده کلید زده است. 
مهندس شیخ زاده افزود: امروز با توجه به بازدیدی که انجام گرفت متوجه شدیم افزایش تنوع محصول و بهره وری از اولویت های دکتر زینالی در پیشبرد روند رو به رشد این شرکت است و انشالله در آینده نیز در جهت ارتقاء هر چه بیشتر این مهم، رویکرد بسیار خوبی خواهند داشت.
همچنین قائم مقام گروه خودروسازی سایپا با حضور در سالن کنفرانس این شرکت با اعضای هیات مدیره و مدیران سایپا آذربایجان نشستی برگزار نمودند که در خلال این نشست مدیرعامل شرکت سایپا آذربایجان ضمن ارائه گزارشی از شرایط موجود در حوزه های مختلف تولید، منابع و موارد دیگر بخشی از چالش های این شرکت در مسیر تولید را بیان کرده و افزودند: سایپا آذربایجان با همت کارکنان در تلاش است تا از موانع تولید محصولات جدید عبور کند و عزم خودکفایی در داخلی سازی قطعات مربوط به گروه را مدتهاست آغاز کرده است.
 لازم به ذکر است این بازدید با همراهی دکتر خدابخش قائم مقام و مدیران شرکت مگاموتور انجام شد و مهندس شیخ زاده با حضور در شرکت سایپا آذربایجان از پروژه های تبدیل خطوط پراید به تیبا و توسعه خطوط تولیدی شرکت بازدید و از تمامی تلاشگران این شرکت تقدیر و تشکر نمودند.