04132890806-12

اخبار

بازدید فرمانده سپاه ناحیه امامت در گرامیداشت روز کارگر از دستاوردها و پروژه های جدید سایپا اذربایجان

بازدید فرمانده سپاه ناحیه امامت در گرامیداشت روز کارگر از دستاوردها و پروژه های جدید سایپا اذربایجان

به گزارش روابط عمومی سایپا اذربایجان، رویکرد اصلی این بازدید پیشرفت‌های توسعه سبد محصولات سایپا اذربایجان در زمینه تولید قطعات خودرو و دیدار با کارکنان تلاشگر این شرکت در روز کارگر بود.
در این بازدید دکتر زینالی مدیرعامل سایپا اذربایجان، به تشریح آخرین دستاوردهای این شرکت با هدف تحقق اهداف نظام مقدس اسلامی در تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و اجرای منویات مقام معظم رهبری در موضوع تولید و داخلی سازی اشاره نمود .

دکتر زینالی به اقدامات سایپا آذربایجان در عرصه تولید قطعات با کیفیت اذعان کرد، و افزود صنعت خودرو نیازمند همکاری با هدف هم‌افزایی دانش فنی عملیاتی است .
 اگر چه سرمایه انسانی توانمند و متعهد سایپا اذربایجان توفیقات ارزشمندی را در عرصه تولید محصول داشته‌است اما تداوم و توسعه این امر با هدف دستیابی به اهداف بلندی که مدنظر نظام مقدس جمهوری اسلامی است، نیازمند مشارکت سایر مراکز علمی و فنی و ارگانها در این بخش می باشد.

فرمانده سپاه ناحیه امامت اعلام کرد : سایپا اذربایجان از ایده تا طراحی و تولید انبوه محصولات به شکوفایی رسیده است واین امر با توجه به تلاش وتوسعه سبد محصولات قابل لمس است .

سرهنگ پور اسماعیل در بازدید از پروژه های جدید محصولات سایپا اذربایجان در سال تولید پشتیبانی و مانع زدایی بابیان این مطلب گفت :  رمز موفقیت صنعت کشور در گرو نگاه به داخل و استفاده شرکت های بزرگ در زمینه بومی سازی قطعات هست . 
وی خاطر نشان ساخت : برنامه های مدیر عامل سایپا اذربایجان در سال های جاری بسیار منطقی بوده و راه صنعت استان را برای پیشرفت سایر شرکت ها هموار کرده که با تکیه بر دانش همکاران و تلاش مضاعف میتوانیم برپیچیده ترین فناوریها مدیریت کنیم.
در حاشیه این بازدید ودر نشست مدیران و فرمانده هان سپاه ناحیه امامت مهندس میرزایی عضو هیئت مدیره سایپا آذربایجان رویکرد جهادی، را تنها راه ماندن در مسیر تعالی و پیشرفت دانست، و افزود آزمونی که با وابستگی بر توان خود هست یقینا در آن سربلند خواهیم بود و با حس مسوولیت‌پذیری، دلسوزی و انگیزه مضاعف در کنار هم خواهیم توانست، هر آن چه رنگ محدودیت به خود گرفت رابهبود بخشیم و شرایط کاری در محیطی امن، پویا و آکنده از امید، نشاط و انگیزه، در مسیر خودکفایی و استقلال گام برداریم و برای کشور اسلامی‌مان افتخارآفرین باشیم.
ایشان با آرزوی پذیرش طاعات و عبادات همکاران در ماه مبارک رمضان، روز کارگر را بر مدیران و کارگران این شرکت تبریک گفت .
خاطر نشان میشود در پایان این نشست فرمانده سپاه امامت تبریز با اهدائ لوح تقدیر از خدمات ارزشمند دکتر زینالی در پیشبرد اهداف صنعت استان از ایشان تقدیر بعمل اوردند.