04132890806-12

اخبار

بازدید رییس هیات مدیره مگا موتور از شرکت سایپا آذربایجان

روز یکشنبه 11/3/99 ریاست محترم هیات مدیره مگا موتور، آقای دکتر خدابخش به همراه معاون محترم تامین مگا موتور، آقای مهندس قاسمی شیران از محل شرکت سایپا آذربایجان بازدید نموده و از نزدیک با مشکلات و مسائل این شرکت آشنا گردیدند.

در ابتدای این بازدید با حضور مدیریت محترم عامل سایپا آذربایجان جناب آقای دکتر زینالی، و اعضای هیات مدیره، شورای اسلامی کار و جمعی از کارکنان، پارکینگ اختصاصی کارکنان سایت 1 افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی سایپا آذربایجان، دکتر خدابخش و مهندس قاسمی شیران به منظور بررسی توانمندی‌ها و افزایش ظرفیت‌های تولیدی جدید، از شرکت سایپا آذربایجان بازدید و با مدیران این شرکت در مورد مسایل و موانع تولید بحث و تبادل نظر کردند.

علاوه بر بازدید خطوط تولیدی جاری شرکت، طرح‌های توسعه‌ای شرکت شامل خط تولید ستون فرمان خودرو تیبا و کوییک و ساینا، خط تولید سیبک تیبا ، خط تولید میل بادامک تیبا از سوی رییس هیات مدیره شرکت مگا موتور مورد بازدید قرار گرفت.

در این بازدید دکتر زینالی مدیرعامل سایپا آذربایجان برنامه‌های سال جدید شرکت با رویکرد جهش تولید در خصوص افزایش داخلی سازی قطعات تولیدی شرکت سایپا آذربایجان را تبیین و تاکید نمودند شرکت سایپا آذربایجان در تلاش است تا سهم بیشتری در داخلی سازی قطعات خودرویی و صادرات محصولات تولیدی داشته باشد.