04132890806-12

اخبار

بازدید حجه الاسلام والمسلمین دکتر آل هاشم از شرکت سایپا آذربایجان

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم ، در دیدار با مدیران و کارگران شرکت سایپا اذربایجان، به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر ; روز کارگر را فرصتی مناسب برای تجلیل از تلاش‌ها و خدمات کارگران دانست و اضافه نمود: که رونق تولید ملی با دستان توانگر کارگران محقق می شود و این موضوع مهم دشمنان را در رسیدن به اهدافشان ناکام می گذارد.

امام جمعه شهرستان تبریز گفت: سايپا آذربایجان با بهره‌مندي از مديران و كاركنان مؤمن، با انگيزه و فداكار تحريم‌ها را بي‌اثر كرده و توانسته محدوديت‌هاي ناشي از آن را نيز به فرصت تبديل كند.

به گزارش روابط عمومی سایپا اذربایجان، حجت‌الاسلام و المسلمين آل هاشم در بازدید از این شرکت که به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر برگزار شد، افزود: آن چه در سايپا اذربایجان مشهود است چهره بشاش کارگران است و این نشان از رضایتمندی کارگران پر تلاش این مجموعه می باشد . این کارگران در زمينه افزايش ميزان توليد محصولات نشان مي‌دهند تحريم نمي‌تواند بر سر راه ملت ايران مانع و بن‌بست ايجاد كند.

امام جمعه تبریز تصريح كرد: صنايع كشور نيازمند مديراني از جنس مديران سايپا اذربایجان است که با برخورداري از انگيزه و انديشه صحيح بتوانند عظمت اقتصادي خلق كنند.
وي يادآور شد: سايپا اذربایجان اخیراً با تكيه بر همين قابليت‌ها و توانمندي ها توانسته خطوط جدید تولید راه اندازی نماید .

دکتر آل هاشم خواستار استفاده و جذب هر چه صحیح‌تر از منابع انسانی و  ساختارجانشین پروری شد .
ایشان اصلاح الگوهاي مصرف و تلاش براي افزايش توليد كالاهاي ايراني را از واجبات ادامه روند روبه رشد در کشور دانسته و تصريح كرد:  استفاده هدفمند از منابع كشور از جمله آرمان‌هاي بلند انقلاب است كه مي‌توان سايپا اذربایجان را به يكي از پيشگامان توليد استان تبدیل نماید.