تعداد کل : 200 ، بازدید کنندگان امروز: 50 ، بازدید کنندگان دیروز: 138 ، کاربران آنلاین: 2 امروز چهار شنبه 7 اسفند سال 1398
   بازدید نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر از شرکت سایپا آذربایجان

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر ضمن حضور در شرکت سایپا آذربایجان از سالن های تولید و خطوط محصولات جدید این شرکت بازدید و با مدیریت و کارکنان این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

دکترمحمد اسماعیل سعیدی باحضور در شرکت سایپا آذربایجان از دستاوردهای پژوهشی و اضافه شدن محصولات جدید شرکت سایپا آذربایجان در زمینه تولید و تهیه محصولات جدید این شرکت و همچنبن برنامه توسعه محصولات جدید این مجموعه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سایپا آذربایجان در جریان این بازدید نماینده مردم تبریز ، اسکو و آذرشهر با حضور در سالن های تولید از پلت فرم محصولات جدید سایپا آذربایجان و امکانات و توانمندی های این شرکت بازدید نمود.
دکتر سعیدی در این بازدید ضمن تاکید بر ضرورت سرمایه گذاری در زمینه تحقیق و توسعه در صنعت خودروسازی برنامه شرکت سایپا آذربایجان را برای اجرای سیاست های توسعه محصول ستودنی دانست.
در جریان این بازدید دکتر زینالی مدیرعامل شرکت سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا به عنوان یک شرکت بورسی، همیشه منافع شرکت های تابعه خود را لحاظ داشته و با حمایت مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا و شرکت مگاموتور مسیر پیشرفت شرکت سایپا آذربایجان بیش از پیش هموارتر گردیده است. وی همچنین ضمن اشاره به اصلاح ساختارها در امر تولید افزایش تولید را با نتیجه افزایش سود عنوان داشته و افزود پیش بینی می کنیم سال جاری سال افزایش سودآوری برای صنعت خودرو علی الخصوص گروه خودروسازی سایپا و شرکت های تابعه این شرکت باشد .

       
 
       Saipa Azarbayjan ©2014 - All Rights Reserved - Design By: Sara Najafiazar