تعداد کل : 200 ، بازدید کنندگان امروز: 53 ، بازدید کنندگان دیروز: 138 ، کاربران آنلاین: 5 امروز چهار شنبه 7 اسفند سال 1398
   مراسم تودیع مدیر عامل سابق و معارفه مدیرعامل جدید سایپا آذربایجان

مراسم تودیع مدیر عامل سابق و معارفه مدیرعامل جدید سایپا آذربایجان با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیران این شرکت برگزار شد.
در این مراسم دکتر رستم نژاد مدیرعامل سابق تودیع و  دکتر روح ا... زینالی مدیرعامل جدید سایپا آذربایجان معارفه شدند .
مهندس قاسمی معاونت تامین شرکت مگاموتور و نیز رئیس هیئت مدیره سایپا آذربایجان  با اشاره به شایستگی های دکتر رستم نژاد در طول مدت تصدی مدیریت ارشد سایپا آذربایجان ، لزوم حفظ و ادامه روند جاری تولید و تنوع محصولات جدید با توجه به چالش‌های فعلی را با درایت و تدبیر دکتر زینالی خواستار شد.
وی ادامه داد: گروه خودروسازی سایپا بالغ بر 250 هزار دستگاه خودرو پراید و تیبا تعهد دارد که باید با برنامه ریزی دقیق این خودرو‌ها به مشتریان تحویل داده شود و شرکت سایپا آذربایجان با توجه به جایگاهی که در زنجیره تامین قطعات اصلی موتور ( بلوک سیلندر ، میلنگ و در آینده سرسیلندر ) دارد باید ضمن تامین کاستی های خود اعم از ماشین آلات و ... ، با بهره گیری از تلاش روز افزون پرسنل خود در حفظ این جایگاه تلاش کند.
در ادامه محمد رستم نژاد مدیرعامل سابق سایپا آذربایجان با اشاره به برنامه‌های خود از اولین روزکاری و در طی مدت خدمت خود ، مهمترین مشخصه برای این شرکت را بهره مندی از نیروی انسانی مجرب و متعهد و متخصص  دانست و گفت: با وجود تمامی مشکلاتی که وجود داشت از جمله عمر بسیار بالا و فرسودگی ماشین آلات موجود تمامی برنامه‌های تدوین شده از سوی مگا موتور با جدیت و پشتکار همه جانبه پرسنل از اپراتورهای تولید تا مدیران ارشد پیگیری و عملیاتی شد.
روح ا ... زینالی مدیرعامل جدید سایپا آذربایجان نیز با اشاره به برنامه‌های خود برای این شرکت گفت: برنامه‌های ارائه شده از قبل از سوی مگاموتور با بهره گیری از روحیه کار تیمی پرسنل پیگیری خواهد شد و در این راستا چشم اندازهای نوینی با همفکری اعضای هیئت مدیره ترسیم خواهد شد تا جایگاه سایپا آذربایجان بیش از پیش والاتر و محکم تر شود.

     
     Saipa Azarbayjan ©2014 - All Rights Reserved - Design By: Sara Najafiazar