تعداد کل : 200 ، بازدید کنندگان امروز: 96 ، بازدید کنندگان دیروز: 130 ، کاربران آنلاین: 11 امروز پنجشنبه 25 مهر سال 1398
   جلسه تودیع قائم مقام شرکت سایپا آذربایجان برگزار شد

جلسه تودیع قائم مقام شرکت سایپا آذربایجان برگزار شد .
بنا به گزارش روابط عمومی شرکت سایپا آذربایجان مراسم تودیع مهندس هوشنگ سید جمالی با حضور مهندس رستم نژاد مدیرعامل محترم شرکت و جمعی از مدیران ، روز دوشنبه 17/10/97 درمحل کنفرانس سایت 1 برگزار گردید.
بنا به این گزارش در این مراسم مهندس جمالی با ابراز خرسندی از پیشرفتهای شرکت سایپا آذربایجان درسالهای اخیر و بخصوص در طول مدت همکاری با این شرکت ابراز امیدواری کردنند این تحولات در طول دوره همکاریشان در دوره مدیریت مهندس رستم نژاد با سرعت بیشتری پیشروی داشته .
در ادامه مهندس رستم نژاد ضمن تشکر از زحمات چندین ساله مهندس جمالی ایشان را از ثروت های عظیم صنعت اذربایجان دانسته ، وبه تشریح همکاریهای فنی و مهندسی ایشان در سال اخیر پرداختند.
لازم به ذکر است در خاتمه این جلسه مهندس جمالی خواستار جدیت و همراهی مدیران شرکت همسو با مدیریت محترم عامل در پایان رساندن پروژهای در دست اقدام شرکت بوده و از تمامی کارکنان شرکت تقدیر و تشکر نمودند . خاطرنشان میشود در این جلسه مدیرعامل شرکت با اهدا لوح تقدیر از زحمات چندین ساله مهندس جمالی تقدیر و تشکر نمودند .
         
         Saipa Azarbayjan ©2014 - All Rights Reserved - Design By: Sara Najafiazar