تعداد کل : 200 ، بازدید کنندگان امروز: 68 ، بازدید کنندگان دیروز: 99 ، کاربران آنلاین: 4 امروز سه شنبه 28 آبان سال 1398
   مدیریت

امضاء نخستین توافقنامه خرید و تولید جعبه فرمان و ستون فرمان برقی خودروی کوئیک در شرکت سایپا آذربایجان .
به گزارش روابط عمومی این شرکت ، این توافقنامه در قالب ارائه دانش فنی و خرید و تولید جعبه فرمان و ستون فرمان برقی خودرو کوئیک است که برای اولین بار در گروه خودروسازی سایپا به امضا رسیده و کاهش هزینه بسزایی در تولید این محصول خواهد داشت ....
1398.08.19
بازدید نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر از شرکت سایپا آذربایجان
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر ضمن حضور در شرکت سایپا آذربایجان از سالن های تولید و خطوط محصولات جدید این شرکت بازدید و با مدیریت و کارکنان این شرکت دیدار و گفتگو کرد....
1398.08.06
انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی بین شرکت سایپا آذربایجان و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز
به گزارش روابط عمومی سایپا آذربایجان،‌ در جلسه‌ای که در محل ستاد مرکزی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز برگزار شد...
1398.07.28
مراسم تودیع مدیر عامل سابق و معارفه مدیرعامل جدید سایپا آذربایجان
مراسم تودیع مدیر عامل سابق و معارفه مدیرعامل جدید سایپا آذربایجان با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیران این شرکت برگزار شد. . .
1398.07.07

بازدید نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و نماینده محترم مردم شریف تبریز ، آذرشهر و اسکو از شرکت سایپا آذربایجان .
در این دیدار و بازدید مهندس رستم نژاد مدیر عامل شرکت سایپا آذربایجان در خصوص پروژه های در دست اقدام شرکت خبر دادند . . .
 
1397.10.24
جلسه تودیع قائم مقام شرکت سایپا آذربایجان برگزار شد .
بنا به گزارش روابط عمومی شرکت سایپا آذربایجان مراسم تودیع مهندس هوشنگ سید جمالی با حضور مهندس رستم نژاد مدیرعامل محترم شرکت و جمعی از مدیران ، روز دوشنبه 17/10/97 درمحل کنفرانس سایت 1 برگزار گردید . . .
1397.10.17
جلسه بازنگری مدیریت
به گزارش روابط عمومی شرکت سایپا آذربایجان در مورخه 17/10/97 جلسه ای با حضور مدیریت محترم عامل و مدیران هر دو سایت شرکت در سالن کنفرانس شرکت سایپا برگزار شد . . .
1397.10.17
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا پنجشنبه ٢٠ ارديبهشت ماه جاري از شركت سايپا آذربايجان بازديد كرد.
    مهندس محسن جهرودي و جمعي از مديران ارشد گروه خودروسازي سايپا به منظور بررسي توانمندي ها و آمادگي جهت افزايش ظرفيت هاي توليدي، از شركت سايپا آذربايجان بازديد و با كاركنان اين شركت ديدار و گفتگو كرد. . . .
1397.2.20
 
مدیرعامل گروه سايپا در جمع مديران و كاركنان شركت سايپا آذربايجان
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گفت: شركت سايپا آذربايجان باید به لحاظ کمی و‌ کیفی توسعه یابد و خط مونتاژ یکی از موتورهاي محصولات سايپا در سایپا آذربایجان فعال شود تا بتواند به جایگاه واقعی خود برسد. . . .
1397.2.20
     Saipa Azarbayjan ©2014 - All Rights Reserved - Design By: Sara Najafiazar